LEZ LOGISTIKOS CENTRAS

Pagrindinis ofisas

 

Terminalo g. 6, Biruliškės,

LT-54469 Kauno r., Lietuva

 

+370 658 44488

info@lezlc.lt

SUSISIEKITE SU MUMIS



Taip, noriu gauti naujienlaiškius ir kitą svarbią informaciją


Ekspedicijos skyriaus vadovas

Paulius Narauskas

+370 640 36 550

Paulius@lezlc.lt, info@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija

Eglė Drutytė

+370 673 51 631

Egle@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija / NVS

Regimantas Baltrušaitis

+370 673 51 590

Regimantas@lezlc.lt

Dalinių krovinių pervežimas

Modestas Gailevičius

+370 640 36 595

Modestas@lezlc.lt

Transporto skyrius Ispanija / Prancūzija / Lietuva

Tomas Daniliauskas

+370 673 51 442

Tomas@lezlc.lt

Administracija

 

+370 658 44 488

Info@lezlc.lt

LEZ LOGISTIKOS CENTRAS

Pagrindinis ofisas

 

Terminalo g. 6, Biruliškės,

LT-54469 Kauno r., Lietuva

 

+370 658 44488

info@lezlc.lt

SUSISIEKITE SU MUMIS



Taip, noriu gauti naujienlaiškius ir kitą svarbią informaciją


Ekspedicijos skyriaus vadovas

Paulius Narauskas

+370 640 36 550

Paulius@lezlc.lt, info@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija

Eglė Drutytė

+370 673 51 631

Egle@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija / NVS

Regimantas Baltrušaitis

+370 673 51 590

Regimantas@lezlc.lt

Dalinių krovinių pervežimas

Modestas Gailevičius

+370 640 36 595

Modestas@lezlc.lt

Transporto skyrius Ispanija / Prancūzija / Lietuva

Tomas Daniliauskas

+370 673 51 442

Tomas@lezlc.lt

Administracija

 

+370 658 44 488

Info@lezlc.lt

LEZ LOGISTIKOS CENTRAS

Pagrindinis ofisas

 

Terminalo g. 6, Biruliškės,

LT-54469 Kauno r., Lietuva

 

+370 658 44488

info@lezlc.lt

SUSISIEKITE SU MUMIS



Taip, noriu gauti naujienlaiškius ir kitą svarbią informaciją


Ekspedicijos skyriaus vadovas

Paulius Narauskas

+370 640 36 550

Paulius@lezlc.lt, info@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija

Eglė Drutytė

+370 673 51 631

Egle@lezlc.lt

Krovinių pervežimas EU / Vietiniai / Skandinavija / NVS

Regimantas Baltrušaitis

+370 673 51 590

Regimantas@lezlc.lt

Dalinių krovinių pervežimas

Modestas Gailevičius

+370 640 36 595

Modestas@lezlc.lt

Transporto skyrius Ispanija / Prancūzija / Lietuva

Tomas Daniliauskas

+370 673 51 442

Tomas@lezlc.lt